CCTV-Camera-Buying-Guide copy

راهنمای دوربین مداربسته: نکاتی که باید هنگام خرید دوربین مداربسته در نظر داشته باشید

دوربین های مداربسته سالها پیش گران بودندو دور از دست رس همگان ، با پیشرفت تکنولوژی، آنها مقرون به صرفه شدند وقابل خریدو سبک زندگی را اسانتر کردند. دوربین مدار بسته تلویزیونی (CCTV) برای نظارت و اهداف ایمنی استفاده می شوند زیرا هنگام نصب همه چیز را ضبط می کنند تا بتوانید در هر زمان آنها را مشاهده کنید. به ویژه اگر می خواهید از اموال و دارایی های خود مانند خانه هوشمند، اداره، گاراژ کارخانه و غیره دربرابر سارقان و متجاوزان محافظت کنید ، که باعث آسیب مالی و جانی افراد میشوند مناسب هستند.

با این حال، برای خرید اولین دوربین مداربسته ، شما باید نکات خاصی را در مورد این دوربین ها بدانید که از زندگی و دارایی های شما محافظت می کند.نکاتی که قبل از خرید دوربین مدار بسته باید بدانید.

CCTV-Camera-Buying-Guide copy

 

سوالات متداول دوربین مدار بسته

برد دوربین چقدر است؟

آیا قابلیت چت صوتی دو طرفه دارد؟

ذخیره سازی چیست؟

کیفیت تصویر چیست؟

سنسور حرکت و صدا داره؟

آیا تنظیم آن آسان است؟

بررسی کنید که آیا دوربین ضد آب است یا خیر

تعداد LED های مادون قرمز روی دوربین چقدر است؟

آیا از حرکت افقی / شیب عمودی پشتیبانی می کند یا ثابت است؟

چه چیزی به عنوان لوازم جانبی در جعبه موجود است؟

تصمیم بگیرید که دوربین های سیمی یا بی سیم می خواهید؟

سوالات متداول دوربین مدار بسته

برد دوربین چقدر است؟

دوربین‌ها نمی‌توانند همه چیزهایی را که چشم انسان می‌بیند، گیر بیاندازند. دارای نقطه دید وسیع و نقاط کور بردی است که می تواند به حداقل 20 تا 25 متر برسد. باز هم، هرچه برد دوربین امنیتی شما بیشتر باشد، بهتر است، زیرا در صورتی که دوربین مداربسته شما شاهد سرقت یا صحنه غم و اندوه باشدفضای بیشتری را ثبت می کند.

Delete-CCTV-footages

آیا قابلیت چت صوتی دو طرفه دارد؟

اگرچه همه دوربین‌های مداربسته دارای قابلیت چت صوتی دو طرفه نیستند، اما برخی از مدل‌ها به شما این امکان را می‌دهند که به لطف یک کانال ارتباطی دو طرفه، از طریق دوربین از طریق صدا با خانواده یا کارمندان ارتباط برقرار کنید. شما می توانید از برنامه دوربین مداربسته خود برای برقراری ارتباط با کسانی که جلوی دوربین هستند استفاده کنید و آنها می توانند به سادگی با دوربین صحبت کنند و میکروفون داخلی آن صدارا به شما بازگرداند.

ذخیره سازی چیست؟

هنگامی که یک دوربین مداربسته خریداری می کنید، می توانید یکی از آن ها را با کارت SD داخلی خریداری کنید. بسته به کار شما که کدام کارت SD را در دوربین قرار داده اید، 32، 64 گیگابایت،تا 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد.

کیفیت تصویر چیست؟

نکته ای که در مورد دوربین های مداربسته وجود دارد این است که برای رمزگشایی جزئیات در ضبط باید کیفیت تصویر خوبی داشته باشید. دوربین های مداربسته مدرن در رزولوشن های 720p، 1080p و  4k در دسترس هستند. با این حال، برای انتخاب کیفیت تصویر باید فضای ذخیره سازی را در نظر داشته باشید زیرا ضبط 720p به مدت 24 ساعت می تواند تقریباً 30 گیگابایت مصرف کند و در نتیجه فضای ذخیره سازی روی کارت SD بلافاصله پر می شود. اگر هارد دارید، می توانید رزولوشن بالاتری را انتخاب کنید زیرا فضای ذخیره سازی بسیار بالاتری در اختیار دارید.camera

سنسور حرکت و صدا داره؟

دوربین های مداربسته با سنسورهای حرکتی و/یا صدا معمولاً گران هستند، اما ارزش آن را دارند. این دوربین‌های امنیتی هوشمند می‌توانند صداها و حرکات غیرعادی را تشخیص دهند و به صاحبان خانه در این مورد هشدار دهند. یک ویژگی با سنسور حرکتی وجود دارد که افراد یا هر حرکتی را ضبط می کند در حالی که صحنه هایی را که هیچ حرکتی در آن وجود ندارد ذخیره می کند. این می تواند فضای ذخیره سازی زیادی را ذخیره کند زیرا هیچ فایلی را بدون حرکت ذخیره نمی کند.

-C300-2K-7آیا تنظیم آن آسان است؟

مگر اینکه بخواهید از یک تکنسین برای راه اندازی و نصب دوربین های مداربسته استفاده کنید، باید به دنبال مدل هایی باشید که راه اندازی آسانی دارند. این شامل نصب موقعیت، تنظیم دوربین روی سیستم ها و غیره است. بدون حالت حرکت یا شیب، باید دوربین را به گونه ای قرار دهید که مناطقی را که می خواهید ضبط کنید و نه مناطق ناخواسته را ضبط کند. البته راه های بیشتری برای قرار دادن و نصب دوربین ها بسته به مکان و نحوه نصب آنها وجود دارد.

بررسی کنید که آیا دوربین ضد آب است یا خیر

بسته به جایی که می خواهید دوربین های مدار بسته را در داخل یا خارج از منزل نصب کنید. برای دوربین‌های فضای باز، همیشه باید گزینه‌های ضد آب را انتخاب کنید، مگر اینکه در جایی که قرار دارید باران نبارد. داشتن یک دوربین ضدآب همچنین آن را از رطوبت و پاشیده شدن آب دور نگه می‌دارد، در صورتی که این امر می‌تواند دستگاه الکترونیکی را غیرقابل استفاده کند.

 

تعداد LED های مادون قرمز روی دوربین چقدر است؟

تا به حال فکر کرده اید که چرا LED های قرمز در طول شب روشن می شوند؟ خوب، برای دید در شب استفاده می شود زیرا هرچه تعداد LED های مادون قرمز بیشتر باشد، کیفیت ضبط بهتر خواهد بود. بنابراین، دوربین های مدار بسته با تعداد LED بیشتر را در نظر بگیرید.

CCTV-camera-e1457617446948

آیا از حرکت افقی / شیب عمودی پشتیبانی می کند یا ثابت است؟

می‌توانید دوربین‌های مداربسته را در دست بگیرید حتی می‌توانند ثابت شوند یا به ترتیب به صورت افقی یا عمودی حرکت کنند. این دوربین ها را قادر هستند تا فضای بزرگ تری را در مقایسه با نمای ثابت ثبت کنند. برخی از دوربین‌های امنیتی هوشمند می‌توانند بر اساس دستوراتی که از طریق برنامه همراه ارائه می‌شوند، حرکت کنند یا کج شوند.

چه چیزی به عنوان لوازم جانبی در جعبه موجود است؟

مورد بعدی که باید به دنبال آن باشید لوازم جانبی داخل جعبه است که همراه با دوربین های مداربسته ارائه می شود. این شامل کابل ها، پیچ های نقطه ای، پایه های نصب و موارد دیگر است. برخی از دوربین های ارزان قیمت ممکن است آداپتورهای برق را در جعبه خود نداشته باشند و بنابراین، مجبور خواهید بود آنها را جداگانه خریداری کنید.

تصمیم بگیرید که دوربین های سیمی یا بی سیم می خواهید

شما می توانید یک دوربین سیمی یا بی سیم بخرید و هر دو مزایا و معایب خود را دارند. دوربین مداربسته سیمی با قیمت ارزان تری موجود است و بسیار قابل اعتمادتر از دوربین های بی سیم است.

CCTV-Camera-Buying-Guide-Recoveredاز سوی دیگر، دوربین‌های بی‌سیم بیشتر به دلیل تحرک خود شناخته می‌شوند، زیرا می‌توانید به سادگی آن‌ها را در هر جایی قرار دهید با این فرض که در محدوده Wi-Fi قرار دارند. دوربینهای بیسیم نمونه‌های عالی برای نجات از دردسرهای استفاده از وسایل زیبایی شناختی (برای پنهان کردن سیم‌ها و کابل‌ها هستند.) تنها چیزی که نیاز دارید اتصال اینترنت با کیفیت خوب و یک روتر است این تقریباً تمام چیزی است که برای استفاده از دوربین های بی سیم نیاز دارید.

 

ویژگی‌ها دوربین خانگی بی‌سیم MI شیائومی با تشخیص حرکت هوش مصنوعی و دید در شب بهبودیافته است. دارای پوشش نظارتی 360 درجه و فیلمبرداری 2 مگاپیکسلی FHD است. مکالمه دو طرفه از طریق دوربین مدار بسته . با الکسا و دستیار گوگل به طور یکپارچه کار می کند. دوربین مداربسته MI7 روز فضای ذخیره‌سازی رایگان ابری و نظارت آسان را با اپلیکیشن Mi Home به همراه ویژگی‌هایی مانند هشدار مزاحم، برنامه مشاهده دوربین، کیفیت ویدیوی 1920x1080p، پخش 16x و موارد دیگر ارائه می‌کند. دید رنگی در شب، برد دید در شب 10 متر و نرخ فریم 20 فریم بر ثانیه. به راحتی از طریق بلوتوث و وای فای متصل می شود و می توان آن را روی دیوار نصب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!